Usługi porządkowe

Usługi porządkowe

Firma GREENMASTER posiada w swojej ofercie kompleksowe usługa związana z utrzymaniem porządku przed budynkami użyteczności publicznej, usługowymi, handlowymi jak również przemysłowymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne sprzątanie terenów zielonych jak również placów i parkingów. Z tej usługi mogą korzystać zarówno firmy, jak i klienci prywatni.

Utrzymanie terenów zielonych jest ważne, szczególnie na dużych przestrzeniach. Zarówno większe ogrody wokół posesji, jak i miejsca zieleni wokół obiektów komercyjnych i wspólnot mieszkaniowych wyglądają na zadbane, gdy zajmie się nimi doświadczona ekipa sprzątająca. Wokół takich terenów jest zawsze sporo pracy, która wymaga zarówno wysiłku, jak i dysponowania specjalistycznym sprzętem.

Utrzymanie estetyki takiego areału zewnętrznego to praca o każdej porze roku, nie tylko latem, ale przede wszystkim zimą. Firma GREENMASTER oferuje kompleksowe sprzątanie terenów zewnętrznych przez okrągły rok.

W skład oferowanej usługi wchodzi zamiatanie chodników, placów, parkingów za pomocą specjalistycznych urządzeń, grabienie liści, koszenie i pielęgnacja trawników wraz z plewieniem i uzupełnianiem nasadzeń, przycinanie istniejących drzew i krzewów.
W sezonie zimowym posiadamy w ofercie odśnieżanie obiektów przemysłowo- handlowych, podjazdów, chodników, parkingów itp.

Dzięki naszym usługom zewnętrzna infrastruktura oraz tereny zielone wokół Twojej firmy będą wizytówką.