Renowacja trawników

Renowacja trawników

Trawnik pełni w ogrodzie zazwyczaj rolę reprezentacyjną, staje się wizytówką naszego ogrodu. Na każdym etapie wykonywanych prac myślimy o pięknej, soczyście zielonej murawie, jaka niebawem pojawi się w ogrodzie.

Dlatego niezmiernie ważne jest wybranie odpowiedniej sposobu zakładania lub renowacji zniszczonego trawnika, firma GREENMASTER sprosta Twoim oczekiwaniom.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu ogrodniczego firma GREENMASTER jest w stanie zrekultywować nawet najbardziej zniszczone trawniki na skutek braku stałej pielęgnacji ogrodu lub ingerencji zwierząt takich jak krety, nornice , dziki, sarny.
Firma GREENMASTER na miejscu sprawdzi stan trawnika i doradzi w jaki sposób dokonać jego skutecznej rekultywacji, tak aby znów cieszył oczy piękną zielenią.
Firma GREENMASTER oferuje również usługi glebogryzarką separacyjną umożliwiającą doskonałe przygotowanie gleby. Dzięki zastosowaniu glebogryzarki na powierzchni pozostaje warstwa ziemi wolna od chwastów, kamieni ,dzięki czemu podłoże jest doskonale przygotowane pod wysiew nowego trawnika i porost trawy w szybkim czasie.
Wypielęgnowany trawnik jest dumą każdego właściciela posesji!