O Firmie

GREENMASTER do usług!

Firma GREENMASTER posiada szeroką ofertę skierowaną do osób prywatnych, jak też do firm i instytucji użyteczności publicznej na terenie miast i wsi.
Przedmiotem działalności jest renowacja, zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych.
W tym celu wykorzystywane są najnowsze sposoby oraz techniki umożliwiające maksymalny efekt prac wykonywanych przez pracowników firmy GREENMASTER.

Odpowiednia pielęgnacja terenów zielonych jest możliwa dzięki naszej wiedzy ogrodniczej, umiejętnościom i doświadczeniu. Zabiegi takie jak koszenie i wertykulacja trawnika, odchwaszczenie, odpowiednie nawożenie, zwalczanie chwastów, zapobieganie i zwalczanie chorób przy pomocy oprysków, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, zabezpieczenie roślin na zimę pozwalają na osiągniecie efektu w postaci pięknego trawnika i ogrodu.
Pielęgnacja terenów zielonych wykonana przez Firmę GREENMASTER będzie procentowała przez cały rok.

Proponujemy wykonanie ozdobnych kompozycji z kwiatów sezonowych, bylin wieloletnich a także krzewinek. Na życzenie wykonamy elementy małej architektury ogrodowej oraz dekoracje współgrające z charakterem ogrodu.
Oferowane usługi wykonywane są przy pomocy maszyn najwyższej klasy, dzięki temu zapewniają dużą wydajność i efektywność.

Renowacja starych, zaniedbanych lub zniszczonych trawników jest naszym priorytetem. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom jesteśmy w stanie szybko przywrócić świetność trawnika, tak aby przestał przysparzać zmartwień i problemów właścicielom posesji.

Kolejnym punktem naszej działalności jest kompleksowa usługa związana z utrzymaniem porządku przed budynkami użyteczności publicznej, usługowymi, handlowymi oraz przemysłowymi.

W skład oferowanej usługi wchodzi również zamiatanie chodników, placów, parkingów za pomocą specjalistycznych urządzeń., grabienie liści, koszenie i pielęgnacja trawników wraz z plewieniem i uzupełnianiem nasadzeń, przycinanie istniejących drzew i krzewów.

W sezonie zimowym oferujemy odśnieżanie obiektów przemysłowo- handlowych, podjazdów, chodników, parkingów, itp.
Aby uchronić ogród przed skutkami mrozu dokonujemy okryć i zabezpieczeń roślin.

Zapraszamy do korzystania z usług firmy GREENMASTER.